Холандија вс Аргентина Предвиђање

Холандија и Аргентина се састају на Светском првенству по шести пут у својој историји када се пар труби у четвртфиналу Катара 2022. Очекујемо забавних 90 минута између холандске екипе која воли да игра на челу ногу и аргентинску страну која се ослања на магију 35-годишњег Лионела Месија.

Већ гласао: 0
Извините, не можете гласати. Ова утакмица је завршена.
12-09 20:00
Хвала на претпоставци. Надамо се да ћете бити успешни!
Низоземска
Аргентина
26%
31%
43%

Низоземска
Холандија никада није изгледала као да је изгубила у последњих 16 утакмица против САД, повела је после 10 минута преко Депеја. Блинд је постигао редак гол у надокнади првог полувремена како би ван Гаалов тим на полувремену много лакше разговарао и иако је УА повукла гол преко Рајта, Холандија је одговорила веома добро и запечатила свој пролаз у четвртфинале са голом Дамфриса у 81. минуту којим је коначан резултат био 3-1.

Аргентина
Аргентина је доминирала у првом полувремену против Аустралије, али јој је било тешко да сруши аутсајдере све до 35. минута када је ко други осим Лионела Месија испалио Јужноамериканце испред. Алварез је додао други гол у 57. минуту и Аргентина је изгледала као да ће крстарити до победе. Међутим, аутогол Фернандеза у 77. минуту дао је наду Аустралији и практично последњим ударцем на утакмици Аустралија је умало изједначила и голману Мартинезу се захвалила што је сачувао резултат на 2-1.

Предвиђени састави
Холандија: Ноперт (ГК), Блинд, Аке, ван Дајк, Дамфрис, Тимбер, де Рун, Класен, де Јонг, Депај и Гакпо

Аргентина: Мартинез (ГК), Отаменди, Акуња, Молина, Ромеро, Гомес, Де Пол, Мек Алистер, Фернандез, Меси и Алварез