Předpověď na mistrovství světa Francie vs Maroko 2022

Francie si zajistila nejočekávanější výhru proti Anglii, aby si zajistila místo v semifinále mistrovství světa 2022 v Kataru. Jejich soupeři, Maroko, byli překvapením turnaje a pokaždé, když jsou odepsáni, naruší šance a dožijí se dalšího dne, ale dokážou porazit mistry světa a stát se prvním africkým týmem, který se dostane do finále Světový pohár?

Již hlasováno: 18
Je mi líto, ale nemůžete hlasovat. Tento zápas skončil.

Francie
Francie si zajistila vítězství 2:1 proti Anglii a postup do semifinále. Brazilský rozhodčí se během 90 minut nezahalil ve slávě, když mnoho jeho rozhodnutí mířilo proti mužům Southgate. Tchmouameni vypálil z velké vzdálenosti a v 17. minutě překonal Pickforda, ale v rozehrávce byl faul, který rozhodčí ani VAR nedokázali uznat, takže gól platil. Kane dostal Anglii zpět do vyrovnaného stavu v 54. minutě přes penaltu, ale Giroud v 78. minutě odvrátil hlavičku přes Pickforda a obnovil jednobrankovou výhodu Francie. Anglie měla vyrovnat, když se Kane prosadil a zahrál další bodový kop, ale tentokrát útočník Tottenhamu zapálil svůj bodový kop přes tyč a Anglie byla mimo.

Předpokládaná sestava: Lloris (GK), Varane, Hernández, Upamecano, Koundé, Rabiot, Tchouaméni, Giroud, Griezmann, Dembélé & Mbappé

Maroko
Maroko hrálo přesně tak, jak to od prvního hvizdu proti Portugalsku všichni očekávali, bránilo hranici své šestnáctky a vyráželo do rychlých protiútoků. Jako by Portugalci neudělali svůj domácí úkol a jen předpokládali, že vyhrají zápas, když se objeví, ale jakmile En-Nesyri vedl Maroko vpředu, báli jste se toho nejhoršího pro Ronalda a spol. Když už o tom mluvíme, Ronaldo byl představen na začátku druhého poločasu, ale mohl vybojovat vyrovnání pro favority a zápas skončil pro bývalou hvězdu Man Utd v slzách, protože navzdory tomu, že byl náhradník Cheddira v přestávce vyloučen, Maroko se drželo pevně. připsat si slavné vítězství 1:0.

Předpokládaná sestava: Bounou (GK), Saïss, Hakimi, El Yamiq, Attiat-Allah, Ziyech, Amrabat, Amallah, Ounahi, Boufal & En-Nesyri.